Rekrutacja do domów studenckich dla studentów pierwszego roku

Od 7 lipca 2017 roku rozpocznie się rekrutacja do akademików Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dla kandydatów na pierwszy rok studiów stacjonarnych pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. Termin składania zgłoszeń upływa 4 sierpnia 2017.

Rekrutacja będzie się odbywała za pośrednictwem platformy e-Akademik (zakładka „Aplikuj”).

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 11 sierpnia 2017 roku, również na stronie e-akademik.ue.poznan.pl.

Studenci i doktoranci, dla których zostało zarezerwowane miejsce w akademiku, do 18 sierpnia 2017 roku muszą wpłacić zadatek w wysokości 100 zł.

Komunikat w sprawie rekrutacji można znaleźć na stronie UEP