Rekrutacja do domów studenckich dla studentów i doktorantów UEP

Rozpoczęła się rekrutacja do akademików Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dla studentów i doktorantów naszej Uczelni. Do 8 czerwca 2018 roku można złożyć wniosek o przyznanie miejsca w domu studenckim, w formie papierowej, w administracji wybranego akademika. Wniosek o przyznanie miejsca można pobrać ze strony e-akademik (zakładka Akademiki – Regulaminy) albo wypełnić na miejscu w domu studenckim.

W tegorocznej rekrutacji nie korzystamy z elektronicznych aplikacji platformy e-Akademik

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 18 czerwca na platformie Moodle.

Studenci i doktoranci, dla których zostało zarezerwowane miejsce w akademiku, do 25  czerwca 2018 roku muszą wpłacić zadatek w wysokości 100 zł.

Obowiązek meldunkowy

Studentom, zamieszkałym w domach studenckich UEP, przypominamy o konieczności zameldowania się w miejscu pobytu czasowego.

Obywatel polski musi zameldować się najpóźniej w 30 dniu licząc od dnia przybycia do miejsca pobytu czasowego, a cudzoziemcy - najpóźniej 4 dnia licząc od dnia przybycia.

Szczegółowe informacje ma temat zameldowania można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie www.poznan.pl

PDF icon obowiązek meldunkowy.pdf622.18 KB

Ochrona danych osobowych – RODO

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz do uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), pragniemy poinformować, że jako Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu jesteśmy administratorem danych osobowych gości domów studenckich i przetwarzamy je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

O eAkademiku

eAkademik jest autorskim pomysłem studenta UEP, który narodził się na 1 roku studiów na ćw. u p. dr Paszkiewicza. Projekt uzyskał wsparcie DSS UEP i został zaimplementowany w roku 2013. Obecna wersja to rozszerzenie funkcji oraz zmiana design'u

Dział Spraw Studenckich
al. Niepodległości 10