Aktualności

Rekrutacja do domów studenckich dla studentów i doktorantów UEP na rok akad. 2018/2019

REKRUTACJA DO AKADEMIKÓW na rok akademicki 2018/2019 ZOSTAŁA  ZAKOŃCZONA z dniem 02.08.2018 r.

Informacja została przesłana na wskazany  we wniosku adres mailowy w dniu 10 sierpnia br. - prosimy o sprawdzenie poczty.

WSZYSTKIE MIEJSCA ZOSTAŁY ROZDYSPONOWANE -

Osoby, którym został przyznany akademich  zostaną zakwaterowane jedynie w POKOJACH DWUOSOBOWYCH - NIE MA WOLNYCH JEDYNEK !

Obowiązek meldunkowy

Studentom, zamieszkałym w domach studenckich UEP, przypominamy o konieczności zameldowania się w miejscu pobytu czasowego.

Obywatel polski musi zameldować się najpóźniej w 30 dniu licząc od dnia przybycia do miejsca pobytu czasowego, a cudzoziemcy - najpóźniej 4 dnia licząc od dnia przybycia.

Szczegółowe informacje ma temat zameldowania można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie www.poznan.pl

PDF icon obowiązek meldunkowy.pdf622.18 KB

Ochrona danych osobowych – RODO

W związku z wchodzącym w życie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz do uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), pragniemy poinformować, że jako Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu jesteśmy administratorem danych osobowych gości domów studenckich i przetwarzamy je w sposób bezpieczny oraz zgodny z prawem.

O eAkademiku

eAkademik jest autorskim pomysłem studenta UEP, który narodził się na 1 roku studiów na ćw. u p. dr Paszkiewicza. Projekt uzyskał wsparcie DSS UEP i został zaimplementowany w roku 2013. Obecna wersja to rozszerzenie funkcji oraz zmiana design'u

Dział Spraw Studenckich
al. Niepodległości 10